Sobota na stadionie z „Tęczą” Gowarczów

W sobotę 2 lipca o godz. 17.00 na stadionie „Tęczy” w Gowarczowie odbędzie się interesujące spotkanie. W rozgrywanym meczu po jednej stronie zobaczymy byłych zawodników „Tęczy” prowadzonych przez jednego z pierwszych trenerów klubu Pana Leszka Sorbiana – po przeciwnej stronie obecny skład pod wodzą trenera Pawła Skowrona. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków Klubu „Tęcza” Gowarczów.

Prace w Miłakowie trwają

Przedstawiamy kolejny raport z przebiegu budowy kanalizacji w miejscowości Miłaków .Prace postępują w dobrym tempie zgonie z założonym harmonogram. Według oceny wykonawców na dzień dzisiejszy osiągnięty został półmetek robót określonych umową.

Więcej o: Niezawodny Partner

Niezawodny Partner

W dniu 23 czerwca w dworku w Korytkowie „Tygodnik Konecki” świętował swoje 20 urodziny. Pierwszy numer gazety ukazał się w październiku 1996 roku .Niezmiennie od dwudziestu lat na łamach tygodnika prezentowane są najważniejsze wydarzenia z naszego powiatu .Podczas uroczystego spotkania pamiątkowe dyplomy i prezenty otrzymała redakcja gazety , współpracownicy i partnerzy. Gminie Gowarczów przyznany został Honorowy Tytuł „Niezawodnego Partnera” .