Październik w CKiAL

Październik rozpoczęliśmy od podsumowania projektu „Teatr bliżej Nas” Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 Świętokrzyskie. Krótki czas realizacji nauczył nas niesamowitej przygody z improwizacją. Dwa razy wystawialiśmy etiudę teatralną pt.” Szkoła Marzeń” gdzie nie zabrakło szaleństwa i odrobiny marzeń. Dzięki projektowi uczestniczyliśmy w warsztatach teatralnych, odwiedziliśmy teatr Kubuś, zobaczyliśmy wspaniały spektakl oraz mieliśmy mnóstwo zajęć w Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie. Na koniec oczywiście wyjście do lokalnego bistro i tam ucztowanie. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i foto kubki.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i czas który poświęcili by projekt był dla nas przygodą i miłym poznaniem teatru.

A tymczasem w Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej odbywają się zajęcia na których nie brakuje małych talentów.

Oczywiście jeżeli szukacie pomysłu na dodatkowe zajęcia. To właśnie jest miejsce, aby rozwijać wasze pasje i zainteresowania.

Nordic Walking Park LGD – U ŹRÓDEŁ

Ciekawa propozycja z terenu naszej gminy to trasa Nordic Walking Park LGD – U ŹRÓDEŁ.

Warunki pogodowe niesamowicie sprzyjają, aby skorzystać z rekreacji i piękna ziemi świętokrzyskiej.

Na tablicy informacyjnej znajdziecie najważniejsze elementy co do trasy i jej poziomie trudności, sposobie prawidłowego chodzenia oraz kilka ciekawostek. W niezwykłych okolicznościach przyrody trasa zachęca nas do dalszej wędrówki pieszej, aby odkrywać sekret zdrowia. Bo jak wszystkim wiadomo sport to zdrowie. Zachęcamy do skorzystania i proponujemy foto zabawę :

Przysyłajcie wasze zdjęcia z trasy lub pokażcie jakie piękno namalowała nam jesień w tym roku.

Najlepsze zdjęcia zostaną opublikowane.