Więcej o: Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

We wtorek 13 października 2021 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Gowarczowie obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Serdeczne podziękowania za nieustającą motywację do zdobywania wiedzy wszystkim nauczycielom  w imieniu Władz Gminy składała Pani Marzena Dziewit Sekretarz Gminy Pan Dyrektor Szkoły Paweł Skowron  również dziękował za codzienną pracę wkładaną w wykształcenie młodego pokolenia, pasję oraz entuzjazm w działaniu na rzecz szkoły i przedszkola. W tym szczególnym dniu nauczyciele przyjęli z rąk Pani Marzeny Dziewit  oraz Pana Pawła Skowrona Nagrody Wójta oraz Nagrody Dyrektora.

Czytaj więcej „Dzień Edukacji Narodowej”

Dyktando z okazji Święta Edukacji Narodowej!

Szanowni Państwo,

Serwis edukacyjny www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza uczniów i nauczycieli do udziału w specjalnym dyktandzie z okazji Święta Edukacji Narodowej!

Na wszystkich uczestników czekają nagrody, a dla Nauczyciela, który uzyska najlepszy wynik portal www.dyktanda.pl przygotował nagrodę główną – zwycięzca będzie mógł wybrać tablet (Samsung 10 cali) lub projektor (Overmax Multipic 5.1)

Dyktando na Dzień Edukacji Narodowej rozgrywane będzie w dwóch kategoriach:
dla Uczniów o godzinie 19:00 (14.10.2021 r.)
dla Nauczycieli o godzinie 20:00 (14.10.2021 r.)

Udział w dyktandzie jest bezpłatny! Pod uwagę brana będzie poprawność udzielanych odpowiedzi oraz czas (im szybciej, tym lepiej).

Aby dołączyć do Dyktanda na Święto Edukacji Narodowej wystarczy zalogować lub zarejestrować się w serwisie Dyktanda.pl, a następnie kliknąć przycisk „Zapisz się do konkursu” znajdujący się na poniższej stronie:
https://dyktanda.pl/konkursy/dyktando-na-dzien-edukacji-narodowej

Dyktanda konkursowe pojawią się o wskazanych godzinach (tj. o 19:00 dla uczniów i o 20:00 dla nauczycieli).

Z wyrazami szacunku,
Zespół Dyktanda.pl