Za nami I Wiosenny Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Gowarczów w piłkę nożną.
W sobotę 16 maja, w godzinach popołudniowych na sztucznym boisku przy ulicy Szkolnej
w Gowarczowie 6 drużyn: Makłini United, Super Piłkarze, OSP Gowarczów, Tygrysy Gowarczów, Young Boys, Last Dance rywalizowały o tytuł najlepszej drużyny.
Mecz prowadzone były 2 grupach w systemie „każdy z każdym” 1 x 15 minut.
W Turnieju zwyciężyła drużyna Tygrysy Gowarczów pokonując w finale 1:0 drużynę Last Dance.
W meczu o 3 miejsce triumfowała drużyna Young Boys pokonując po serii rzutów karnych drużynę OSP Gowarczów (w regulaminowym czasie był remis).
Najlepszym strzelcem został Jarosław Stanisławski – Tygrysy Gowarczów , najlepszym bramkarzem Alan Pluciński – Tygrysy Gowarczów , natomiast najlepszym zawodnikiem Turnieju został wybrany Paweł Grzela – Last Dance.
Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za udział i sportowe współzawodnictwo w duchu fair play.
Rozgrywki służyły pobudzeniu aktywności sportowej wśród mieszkańców gminy Gowarczów, a także promocji zdrowego stylu życia poprzez sport.























