Warsztaty kulinarne

W dniu 14.11.2017r. w Remizie OSP na ul. Warszawskiej odbyły się warsztaty kulinarne pn. ”Kulinarnie mocni” i „Żywność jest cenna – warto nie marnować” prowadzone przez trenerów z Kieleckiego Banku Żywności. W warsztatach uczestniczyły 23 osoby głównie Panie które pod okiem eksperta przygotowały przepyszne potrawy. W spotkaniu uczestniczył również redaktor z Radia Plus który przygotowywał  audycję z odbywających się warsztatów. Uczestniczki chętnie uczestniczyły w warsztatach tworząc bardzo rodzinną atmosferę i integrację. Oto przepisy dań z warsztatów:

Działania te są elementem realizacji  POPŻ 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym. Są to działania  towarzyszące dla osób najbardziej potrzebujących.

Poprzez działanie w ramach środków towarzyszących realizowanych w ramach PO PŻ 2014 -2020 rozumie się cykliczne działania, tj. warsztaty oferowane wszystkim odbiorcom pomocy żywnościowej, które przyczynią się do włączenia społecznego tych osób.