Zajęcia, warsztaty i akcje w Centrum Kultury w Gowarczowie

Przełom września i października to początek nowego sezonu zajęć w CKiAL w Gowarczowie. W pracowni plastycznej rozmalowują się dzieci z grupy najmłodszej, grupy średniej oraz młodzież. Nad bardzo ciekawymi pracami pracują panie podczas warsztatów ARA – Amatorskiego Ruchu artystycznego. W pracowni muzycznej rozpoczęły się zajęcia dla solistów, zajęcia perkusyjne, zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych oraz zajęcia dla grup wokalnych. Trwają prace nad repertuarem listopadowego koncertu, o którym będziemy informować już wkrótce.

  Zachęcamy do udziału w dwóch akcjach:

  • głosowaniu na projekt TESCO Decydujesz Pomagamy pt. „SMAKI ZDROWIA” – do końca października robiąc zakupy w Tesco w Końskich można zagłosować na projekt „Smaki Zdrowia”, który pozwoli zorganizować niebanalne, ciekawe i smaczne zajęcia podczas ferii zimowych w lutym 2018 w Gowarczowie.
  • do 15 października na facebook CKiAL (www.facebook.com/KulturaGowarczow/) można przesyłać zdjęcia z grzybobrania na terenie Gminy Gowarczów i poszczególnych sołectw. Z zebranych zdjęć powstanie facebookowa fotogaleria a wybrane zdjęcie/seria zdjęć nagrodzona zostanie niespodzianką wykonaną w pracowni plastycznej.

Zachęcamy do czynnego udziału w akcjach.

Nowości w Bibliotece

W 2017 roku w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych” Gminna Biblioteka Publiczna w Gowarczowie zakupiła wiele nowości wydawniczych. Zapraszamy do korzystania z naszych zbiorów.