Nordic Walking Park Gmina Gowarczów

Wójt Gminy Gowarczów Stanisława Pacocha w ostatnich dniach odebrał Certyfikat Tras Nordic Walking Park Gmina Gowarczów. Park do Nordic Walking wspólnie przygotowali Gmina Gowarczów oraz Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – U ŹRÓDEŁ”. Na terenie naszej gminy zostały wyznaczone trasy do Nordic Walking o różnym poziomie trudności i długości szlaku:

  • trasa nr 1 Gowarczów (zielona) – 7,7 km,
  • trasa nr 2 Gowarczów (czerwona) – 10,3 km,
  • trasa nr 3 Gowarczów (czarna) – 12,6 km.

O trasach informują tablice umieszczone przed budynkiem Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie oraz przy trasach Nordic Walking. Nordic Walking jest mało inwazyjną formą ruchu dla wszystkich. Maszerując z kijkami uaktywniamy większość mięśni, usprawniamy układ krążenia i układ oddechowy. Zapraszamy do korzystania z wyznaczonych tras do Nordic Walking.

OGŁOSZENIE

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Gowarczowie informuje, że w związku z zagrożeniem wynikającym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii rejestracja pacjentów odbywa się tylko telefonicznie.

W uzasadnionych przypadkach porady lekarskie również udzielane są telefonicznie.

Telefon kontaktowy: 48-6724121

Dyrektor Samodzielnego Publicznego
Zakładu Opieki Zdrowotnej w Gowarczowie

Jan Marcin Prasał